Гигант голема големина гумени Slide
Ново

Гигант голема големина гумени Slide

DEN 44304.00

Во форма достапна за нарачката


Гумени slide
Карактеристики :
A) Изработени од 18oz, 1000 D оган retardant винил
Б) Различни боја е достапен
В) Сите шевовите се двојно крои (triple крои во некои ) и засилување ленти stitched на сите душек шевовите
Г) Спроведен со земјата лист, различни стандард компресор, и други додатоци за поправка
E) Мултифункционален : Отскокнување, слајд, се искачи, индексирање, лебдат и замав
Ѓ) Снабдување OEM Услуга или да се направи оваа точка според yoursample или дизајн.
Опис :
А) Материјал : ПВЦ церада со огноотпорни, добра тензија, одличен пилинг
Б) Боја е сина но, исто така, може да се изменуваат.
В) се Одликува со церада торба дека е издржлив и да ја задржите гумени објект подобро одржување
Г) Многу селекции за надворешна употреба.
E) Лето-мора да има вода играчки
Ѓ) Техничко : Двоен-линија три синхронизација sewed
Апликации :
Ако ви се одржа забава, прослава, изложба, свеченото отворање или друга прилика, може да се стави тези надувување
рекламирање на производи за да се покаже вашата активност. ние може да зависност од вашите барања за производство на вашиот prefect
производ модел или други гумени модел.
Спецификации :
Материјал
ПВЦ церада со огноотпорни, добра тензија, одличен пилинг
Големина
Може да се customed според барањата
Боја
Сина
Пакување големина
Зависи од големината
Тежина
Зависи од големината
Превозот начин
Од страна на морето, од воздух и од express е задолжително
Додатоци
1. Воздушна пумпа
2. Поправка колекции
3. Банер со вашата компанија на информации(Ако треба, ве молам да ми кажете)
4. Предупредувачки знак
Палета На Производи
Жив замоци, Слајдови, Комбо обединува, Забавен паркови, Гумени спорт игри, Гумени
филм екрани, Шатори, Сводови, Светлина декорација, игри на Вода, Гумени базени, Zorb топки,
Браник чамци, Гумени чамци, Божиќ производи, Воздух танчери, Хелиум балони и сл.
Конкурентна Предност
1). Материјалот усвојување на заштита на животната средина, ПВЦ церада со огноотпорни,добра тензија,одличен пилинг.
2). Во внатрешноста на производот ќе додадете blinker или прстен се повлече за да се направи тоа повеќе стабилен кога е потребно.
3). Засилен шевовите со двојно&три бода и ленти во секоја заеднички да се заштити кенгура област и шевовите, на
кенгура се многу издржливи и безбедни со тоа.
4). Разни дизајн со убава дигитално печатење;
5). Примерок цел е прифатливо, да доведе време е 5 дена по добиле примерок такса;
6). Клиентот дизајн, големина и боја е прифатливо. клиентите tecent comany материјал пвц технологија на печатење и заварување во висока temperture и висок притисок големина може да се cutomized
очекуваме да соработуваме со вас
контакт со мене, слободно
e-mail : [email protected]
Тел : +8618826410004
Whats App : +8618826410004
We Chat : +8618826410004

Главните својства

Тип:
Замокот
Возраст Опсег:
> 3 години
дизајн:
Голем Отворен Гумени Рекреација
Материјал:
ПВЦ
Број На Модел На:
04

Избор на купувачот