THIKIN Деца Ранци 3D Мачка Куче Печати Деца Bookbag Дете Момчиња Девојчиња Торба Тинејџер Девојки и Момчиња Мали Училиште Rucksack
Ново

THIKIN Деца Ранци 3D Мачка Куче Печати Деца Bookbag Дете Момчиња Девојчиња Торба Тинејџер Девојки и Момчиња Мали Училиште Rucksack

DEN 950.00
DEN 1727.52

Во форма достапна за нарачката


За да ги Прилагодите на Услугата Pls контакт со нас и да ни кажете што производи не ви се сакаат да се прилагодите; Pls ни ги испратите сликите што сакате да ја испечатите, Нашата дизајнерка ќе направи вашите дизајни за вас и нека ви се провери во рок од 1-2 дена; Откако ќе проверите,ве молиме да се одржи редот во линкови ние испратени до вас и заврши на плаќање; Обично ќе брод надвор од 5 работни дена откако ќе се плати,pls се разбере.
За Пад на Превозот и трговија на Големо Ние обезбеди пад на превозот и трговија на големо serivce,исто така може да испрати слики да ви за препродава; Ние ќе брод надвор со epacket бесплатен превозот за НАС,RU,велика БРИТАНИЈА,СР,Ca,Ау за пад на превозот; се разбира,ние исто така може да брод надвор со epacket на другите земји,обично тоа треба да додадете некои пари,ве молиме контактирајте со нас; За промет на големо,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви даде најдобра цена.
За Плаќање и Испорака во моментот можете да платите користејќи Boleto,Виза,Мастеркард,QIWI,Western Union,Маестро дебитна картичка,Web Money,Зачувам и Банкарски Трансфер. Ве молиме заврши на плаќање во рок од 5 дена откако ќе го поставите цел. Ние ќе брод надвор стоката во рок од 5 работни дена откако ќе го завршите плаќање.(празници може да биде продолжен) стоката ќе се дојде до вас во 10-50 работни дена зависи од превозот начини,дестинација и други фактори. Ако стоката се уште на патот и купувањето заштитна време ќе биде завршена,ве молиме контактирајте со нас да се прошири за y
Повратна информација 100% Вистински фотографии,разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини.ве молиме во вид преовладува. Ако не сте задоволни со стока кога ќе примите тоа,ве молиме контактирајте со нас и reture тоа во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве Молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата предмети и услуга

Главните својства

Тип На Објект:
Ранци
Затворање Тип:
Патент
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Се Справи Со/На Рака Тип:
Тешко Се Справи Со
Вршење На Систем За:
Arcuate Рамо, Рака
Надворешноста:
Солидна Торба
Пол:
Девојки
Техника:
Втиснување
Капацитет:
Подолу 20 Литри
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Слот Џеб
Декорација:
Никој
Број На Модел На:
z401
Бренд Име:
ThiKin
Дожд Маска:
No
Главен Материјал:
PU
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Повик
Ранци Тип:
Softback
предмети:
Стп ранец/ училиште торба/ рамо торби/Rucksack
Стил:
Мали Жените СТП Кожа Backapacks
Големина:
23.5*20.5*10 cm
понуда:
Трговија На Големо/Dropshipping
Име:
Моден Жените Мини String Knapsack Торба Чанта
Повеќенаменски:
Патување,Лаптоп,Училиште,Пешачење, Отворено, Надвор, Неврзан
дизајн:
животно, цветни печатење ранец за тинејџер девојки
Стил 2:
Мода/Корејски Стил/Harajuku Стил
Добредојде:
Нарачана

Избор на купувачот