Бесплатен превозот 5pcs/многу JQC-3FF-S-Z T73 24VDC 4 метри 10A /4 Игли РЕЛЕ Серпентина Моќ Реле НЕ електромагнетни штафета
Ново

Бесплатен превозот 5pcs/многу JQC-3FF-S-Z T73 24VDC 4 метри 10A /4 Игли РЕЛЕ Серпентина Моќ Реле НЕ електромагнетни штафета

DEN 102.72

Во форма достапна за нарачката


Бесплатен превозот 5pcs/многу JQC-3 FF-S-Z T73 24 VDC 4 метри 10 A /4 Игли РЕЛЕ Серпентина Моќ Реле НЕ електромагнетни штафета
Ако вашата цел е многу голема, ве молиме контактирајте ме, можеби ќе добијат подобра цена.
Повратни информации :
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 Бодови Детали Продавачот Рејтингот.
Ако сте незадоволни од било која причина,plese ни даде МОЖНОСТ ДА се НАПРАВАТ НЕШТАТА ДЕСНО пред да ја напушти негативни/неутрален повратни информации.
Star-резултати се многу важни за нас.

Главните својства

Големина:
5pcs, 10pcs, 50pcs, 100pcs
Теорија:
Електромагнетни Штафета
Број На Модел На:
JQC-3FF-S-H
is_customized:
Yes
Извор На Енергија:
DC
Бренд Име:
JOTTA
Контакт Оптоварување:
Ниска Моќност
Напон:
24V
Употреба:
Општа Намена

Избор на купувачот

TNY276PN 10pcs/многу
Ново
TNY276PN 10pcs/многу
Во форма достапна за нарачката
DEN 210.00
Класификација на производот: