Оригиналниот ново ЕП-C101 EPC101 C101 16PINS со механизам може да го замени SF-P101N 16PINS DA11 16P со механизам
Ново

Оригиналниот ново ЕП-C101 EPC101 C101 16PINS со механизам може да го замени SF-P101N 16PINS DA11 16P со механизам

DEN 624.00

Во форма достапна за нарачката


Оригиналниот ново ЕП-C101 EPC101 C101 16 PINS со механизам може да го замени SF-P101 N 16 PINS DA11 16 P со механизам

Главните својства

Специјални Функции:
CD Player
Напон:
5V
боја:
сива
Компјутерската Меморија Големина:
1GB
Резолуција:
400
Фолксваген Модел:
Поло
Име На Модел:
EP-C101
Од Моќ:
2w
Поло-Година:
2003,2004
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Бренд Име:
angibabe
Материјал Тип:
Метал
Дигитални Медиуми Формат:
Mp3,CD,WMA
Објектот Големина:
8*6*3cm
Инсталирајте Големина:
1 Din
Објектот Тежина:
0.18kg
Големина На Дисплеј:
4.3
OSD Language:
Англиски
Специјални Функции:
MP3, CD-RW

Избор на купувачот