Вистинска Кожа Види Зглоб Бенд Рака за Garmin Fenix 3/ЧАС Fenix 5X 26mm Замена Види Бенд Со Алатки Види Ремени
Ново

Вистинска Кожа Види Зглоб Бенд Рака за Garmin Fenix 3/ЧАС Fenix 5X 26mm Замена Види Бенд Со Алатки Види Ремени

DEN 859.20

Во форма достапна за нарачката

Вистинска Кожа Види Зглоб Бенд Рака за Garmin Fenix 3/ЧАС Fenix 5 X Замена Види Бенд Со Алатки Види Ремени Карактеристики : 1.100% Сосема нов и висок квалитет. 2.Мекоста е умерен,носат многу удобно 3.Големина може да се прилагоди според околноста на индивидуални зглоб 4.Материјал : Кожа 5.Ширина : 26mm 6.Должина : 12.5+9.5 7 mm.Компатибилен за Gamin fenix 3 Пакување Листа : 1pcs x види бенд 2 парчиња x шрафцигер

Главните својства

Бендот Ширина:
26mm
Тип На Објект:
Watchbands
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
ideefu
Број На Модел На:
GAS3TC5
Состојба:
Нов со ознаки
Бендот Должина:
20cm
Затворач Тип:
Метал

Избор на купувачот