Верверица перница ватенка со двојна употреба перници троседот канцеларија паузата за ручек перница ќебе автомобил мулти-функција на воздухот условено ќебе
Ново

Верверица перница ватенка со двојна употреба перници троседот канцеларија паузата за ручек перница ќебе автомобил мулти-функција

DEN 911.52

Во форма достапна за нарачката


Верверица перница ватенка со двојна употреба перница ќебе троседот канцеларија паузата за ручек перница ќебе автомобил мулти-функција на воздухот условено ќебе


Главните својства

Спецификација:
C35x30quilt100x170cm
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал:
Платно
Стил:
Европа
Unpick и Измијте:
Пренослив и Перат
Тип:
перница ќебе
Шема:
Крпеница
Функција:
Анти-Decubitus
Техника:
Плетени
Бренд Име:
Warmfeel
Употреба:
перница ќебе
Пополнување:
PP Памук
Обликот:
картон

Избор на купувачот