Нов Стил 4pcs / многу Отворено Риболов Намамат Лигњи Jigs Извезуваат Риболов Справи со Риболов Мамка 7214
Ново

Нов Стил 4pcs / многу Отворено Риболов Намамат Лигњи Jigs Извезуваат Риболов Справи со Риболов Мамка 7214

DEN 129.00
DEN 155.52

Во форма достапна за нарачката

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите " Wish List ",Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите " Продавница Листа ".Ви благодарам многу!!! ^-^ Било каков проблем, само слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми одеднаш. Нови 4pcs / многу Отворено Риболов Намамат Лигњи Jigs Извезуваат Риболов Справи со Риболов Мамка Тежина : 50g Должина : 8cm(3.15") /компјутери Пакување : Со Мало Поле
Забелешки :
1. Ве молиме овозможи 1-2 CM разликата се должи на рачно мерење.
2. Вистинска боја може малку поинаква од слики поради компјутерски екран 's резолуција, светлината, контрастот и сл. Се надевам на разбирање. Имајте пријатен шопинг ден!
'

Главните својства

боја:
4pcs
Бренд Име:
PGM
Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Број На Модел На:
YZ0260
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат

Избор на купувачот