KNL ХОБИ Војаџер Модел PE35537 НИ T28 супер тешки камион надградба на метал гравирање комплет
Ново

KNL ХОБИ Војаџер Модел PE35537 НИ T28 супер тешки камион надградба на метал гравирање комплет

DEN 2592.96

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Скала:
1
Бренд Име:
KNL
Материјал:
Метал
Кочија серија:
Протера резервоарот
Модел Тип:
Насобраните

Избор на купувачот