PLstar Космосот 2018 лето Најновите Кул Аниме т кошули Едно Парче Мајмун D. Luffy Печати tshirts Мажи Жени Битник 3D т кошула
Ново

PLstar Космосот 2018 лето Најновите Кул Аниме т кошули Едно Парче Мајмун D. Luffy Печати tshirts Мажи Жени Битник 3D т кошула

DEN 446.00
DEN 637.92

Во форма достапна за нарачката


Добредојдовте во мојата продавница!!!Уживајте во вашата шопинг!!!
Состојба : 100% сосема нов
Материјал : Полиестер, ве Молиме проверете ја вашата ( Рамо , Биста , Должина ) да бидете сигурни дека тоа ви одговара на вас, Драги пријатели на :
Ние сме фабрика штекер,и поддршка се откажат превозот. Ако треба да се препродава на нашите производи, ние може да ви понуди слики без жиг.
Ние, исто така, ја прифати DIY да cutomize стил, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ви благодариме.
Реалната слика е Прикажано,со Висок квалитет,Сите стил е истата слика се прикажува,Фабрика Ажурирање... ПРОИЗВОД ФУНКЦИЈА : Предмет Тип : Мода Т кошули на Кратки Ракави Материјал : Полиестер, Spandex Деколте : O-necke Големина : S/M/L/XL/XXL/XXXL/4 XL/5 XL Стил : Мода/Неврзан/Harajuku Стил : Т кошули/Краток Ракав за човек/жена (Унисекс) Состојба : 100% Сосема Нов Сезона : Летни Место на потекло : Кина(копно) Забелешка :
Ова е Азија големина,
2 големина помала од САД,ЕУ,велика БРИТАНИЈА,АУ големина,
ве молиме изберете големина поголем од вообичаениот големина ПРОИЗВОД во БОЈА : Како што е прикажано во слика (Вистински објектот ќе изгледаат исто како на сликата, сепак, може да има мали варијации на бои поради осветлување ефект за време на фото преземање или понудувачот се следи поставување.) Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење ПРОИЗВОД ГОЛЕМИНА :
Ова е Азија големина, е помала од САД,ЕУ,велика БРИТАНИЈА,АУ големина, ве молиме проверете ја големината на табелата.

Главните својства

Големина:
Asian Size S, Asian Size M, Asian Size L, Asian Size XL, Asian Size XXL, Asian Size XXXL, Asian Size 4XL, Asian Size 5XL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Продажба со Pack:
No
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Бренд Име:
PLstar Космосот
Стил:
Повик
Материјал:
Spandex,Полиестер
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Sleeve Стил:
Стандард
Type1:
т кошули плус големина feminina,женска лето блузи,3d т кошула
Type2:
женска кошула,shirs за жените,кошула жена,т-маица feminina
type3:
tee кошула, жени,т кошула,жени, мажи кратки ракави кошули
type4:
адвокатско т кошули мода,т-маица мажите кратки ракави,т кошула број
type5:
печатени смешно т кошули,3d т кошула жени/мажи,harajuku т кошула
Type7:
лето fasion 3d кошули облека camisetas mujer,жените 3d блузи
Стил:
Моден

Избор на купувачот