Оптички Очила Рамка Мажи Жени Мода Клип На Магнети Поларизирана Sungllasses Myopia Очила Спектакл Рамка За Машки RS227
Ново

Оптички Очила Рамка Мажи Жени Мода Клип На Магнети Поларизирана Sungllasses Myopia Очила Спектакл Рамка За Машки RS227

DEN 755.00
DEN 1258.56

Во форма достапна за нарачката

Answer : ___________________________ NOTE : ▲Нашите очила рамка само со обични леќа,ако ви треба промена во рецепт леќа,ве молиме да ги доставите вашиот рецепт за нас, со цел коментари следново,или контактирајте со нас ▲Ние нудиме на леќи, како следново за вашиот избор.можете да додадете рамка и една од овие леќи за количката,а потоа плаќаат заедно. Ние ќе се направи во готовиот рецепт очила и бродот во 3-7 дена

Главните својства

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Рамки
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
RS227
Пол:
Унисекс
Рамка Материјал:
Пластични Титаниум
Бренд Име:
Belmon

Избор на купувачот