100Pcs/многу Пеперутка Форма Bowknots За Коса Клипови Headbands Коса Лента Лакови Девојки Деца Коса Додатоци
Ново

100Pcs/многу Пеперутка Форма Bowknots За Коса Клипови Headbands Коса Лента Лакови Девојки Деца Коса Додатоци

DEN 1099.20

Во форма достапна за нарачката


започнете
крајот Направени Име : лакови за коса додатоци Материјал : ткаенини;лента Големина : како слик тежина : 1g Боја : 10 Colors За да Изберете Количина : 100pc/opp вреќа
Ве молиме овозможи 1-2 CM се разликува поради прирачник за мерење и рачно изработени, над димензии се само за референца. Ви благодариме : ) Слики и суптилна боја разлика во вид Е нормално!

Главните својства

Тип На Објект:
Headwear
Бренд Име:
YUZEHD
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Материјал:
Chiffon,Полиестер
Одделот За Името:
Деца
Број На Модел На:
FJ002
Тип:
Hairgrips
боја:
10 бои
Стил:
лента лак за hairpin
дизајн:
косата лента лак
Повод е применливо:
партија,фестивал,outin
виножито лента лакови :
косата accessoires
косата цвет клип:
дами коса клипови додатоци
Сезоната:
пролет,лето,есен,зима
деца коса додатоци :
бебе лента за коса лента лак
fascinators за жените домот:
Девојки DIY Коса Декоративни Додатоци
дами коса клипови:
косата barette hairclip

Избор на купувачот