USB Напојување 5000LM LED Headlamp 2*КРИ XML T6 Светлата Главата Светилка Светло Фенер Батерија 2*18650 или 3*AAA Батерија
Ново

USB Напојување 5000LM LED Headlamp 2*КРИ XML T6 Светлата Главата Светилка Светло Фенер Батерија 2*18650 или 3*AAA Батерија

DEN 509.00
DEN 1039.20

Во форма достапна за нарачката

Ве молиме имајте во предвид кога ќе ги нарачате. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив! 1) да ја прифатиме Alipay,Paypal.Ако goodsyou доби имаат проблеми со квалитетот.Но, некои производи или некои далечни земји треба да се платат дополнителни Далечински Превозот Надомест како чарли во нашата продавница.Но мора да се заврши во рок од 3 дена, или Ali Express ќе colse Трансакцијата. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата Нарачка Број. откако ќе се потврди. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress Гаранција Ние гарантира на своите производи за една година за лична купувач и две години по "веледрогерија,од денот на испорака, "ние ќе го поправи или да го замени таков производ или дел од него што, по инспекција или било каков вид на потврда од нас, е утврдено да се неисправни во материјалите или изработката. Ве молиме запишете ги сите информации во парче хартија и го стави во пратката. 3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања. Во случај на поправка или замена ќе бара повеќе од триесет дена,ние ќе. БЕЗ ИСКЛУЧОЦИ! 2. Ако не сте добиле вашиот парцела или не можете да пребарувате на следење на информации на линија,кога ќе го испрати во рок од 30 дена, ве МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС . Ви благодариме! 3. Ние само да брод од страна потврди цел адреси. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Bulks наредби се препорачува испраќаат од експрес начин, имајте на ум дека повеќето производи или пратката да повеќето земји се за бесплатен превозот.Ве молиме испратете го врати пратката во рок од 30days. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Како услов за обврска од нас да го поправи или да го замени таков производ, производот мора да се врати на нас заедно со доказ-на-набавка на задоволително ниво за Сите нас враќа мора да биде придружена со писмена изјава за поставување на друго име, адреса и дење телефонски број на сопственикот, заедно со краток опис на било кој тврди дефекти. Или, можете да изберете да имате замена. Ние ќе користи разумни напори да го поправи или да го замени било кој додаток, покриени со оваа гаранција во рок од триесет дена од денот на приемот. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. ГЛОБАЛНАТА ИСПОРАКА. Ние ќе ги пратите пратката и да се врати на вас како е можно поскоро со одговор. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Сликите за вашиот референца само. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. (2)Сите предмети (повеќе од 2 KGs), ве советуваме клиенти изборот на транспорт начини страна на курирската служба DHL/ФЕДЕКС/UPS/ТНТ или други меѓународни експрес сервис, тоа е само земање на 2~4 дена(за далечински држави или области можеби се земе 3~7days), така што ќе може да прими стоката во многу кратко време (во споредба со воздух пошта или пошта). Забелешки : (1) Сите предмети (Помалку од 2 KGs) една биде бесплатен превозот од Кина пост/Хонг Конг Пост/ Сингапур Пост / Шведска Пост или друг пост и тоа ќе трае 12~30 дена да пристигне, некои далечни земји и области може да трае 30~50days или повеќе.

Главните својства

Тип На Објект:
Предните светла
Тип На Батерија:
Литиум Јонска
сертификација:
УЛ,CQC,CE,PSE,FCC,VDE,ССА,ГШ,RoHS,EMC,LVD,CCC
Бренд Име:
yunmai
Зрак Агол:
60°
Префрлете Го Режимот:
Висок/Среден/Низок
Wattage:
20W
Број На Модел На:
7305-б
Водоотпорен:
Yes
Цел:
Кампување,Лов,Fsihing,Пешачење
Модел на LED Монистра:
T6
Извор На Светлина:
5000 Лумен Супер Светло

Избор на купувачот