Бесплатен превозот филтер за воздух со висок квалитет за правосмукалка делови замена hepa филтер за Karcher A2054 WD2.250 MV2 WD3
Ново

Бесплатен превозот филтер за воздух со висок квалитет за правосмукалка делови замена hepa филтер за Karcher A2054 WD2.250 MV2

DEN 464.64

Во форма достапна за нарачката


филтер за Бесплатен превозот филтер за воздух со висок квалитет за правосмукалка делови замена hepa филтер за Karcher A2054 WD2.250 MV2 WD3
Име на производ
На правосмукалка филтер
Производи
1 hepa филтер
Материјал
hepa
Тежина
0.18 kg
Димензија(mm)
115*120mm
Рамка материјал
пластични
Погоден modle
најчесто се користат 1. Тоа е помошен на правосмукалка,и да ви помогне да ги апсорбира прашина во воздухот. 2. На hepa филтер хартија се свитка во овој филтер. Поради посебност материјал на hepa, тоа в на се рециклираат по миењето да се исуши . 3. Висока ефикасност филтер за прашина, спречување на прашината во моторни комора, продолжување на работниот век на моторот заштита на моторот .
A2004 A2054 A2204 A2656 WD2.250 WD3.200 WD3.300 итн.
1. За испорака
-Сите налози се постапува во рок од 5 работни денови по добиеме плаќање, па ве молиме да обрнете тоа ПОБРЗО, така што можеме да брод од навремено откако ќе се направи нарачка.
-Предмети ќе се испраќаат преку Пост Воздух Mail, EMS, epacket, DHL, Fed Ex или UPS.
-Сите наши предмети ќе биде предаден на купувачот е адреса која се нудат од страна на купувачи, ве молиме да ја потврдите вашата адреса за плаќање.
-Online следење на располагање. Следење на број и веб-сајтот ќе биде понуден еднаш предмети се испраќаат. 2. За Политика на враќање
-Да се направи на купувачот најмногу задоволство. Ние обезбедуваме политика на враќање. Можете да брод објектот назад за наплата (превозот надомест ќе не враќа) или размена.
-Ние може да не се одговорни за промена на умот или изгубени пошта, но ако грешка е наш, Ние ќе ми биде драго да providefully наплата.

Главните својства

Број На Модел На:
A2204 WD3.200 MV3
Вакуум Дел Тип:
Филтри
Тип:
Правосмукалка Делови
Име:
HEPA Филтер
Место на Потекло:
Шангај, Кина (Копно)
Погоден за:
Кориснички Правосмукалка Hepa Филтер
Материјал:
HEPA
боја:
Жолта
Карактеристики:
HEPA Филтер
Пакет:
картон
Рамка Материјал:
Пластични
Филтрација ефикасност:
Во 99%
Замена:
3-6months

Избор на купувачот