17pc Xenon Бела 14K Злато LED Внатрешни работи Купола Мапата Светлина Кит за BMW Серија 3 E90 325i 328i 335i М3 2006-2012 СО Samsung 3030 LED
Ново

17pc Xenon Бела 14K Злато LED Внатрешни работи Купола Мапата Светлина Кит за BMW Серија 3 E90 325i 328i 335i М3 2006-2012 СО

DEN 2015.52

Во форма достапна за нарачката


Пред Мапа/Купола lights - 3 Задните Надземни lights - 2 Задните Кат lights - 2 Возачот/Патникот Footwell - 2 Вратата lights - 4 Обичај Суета lights - 2 Ракавица Кутија - 1 Изведат Lights - 2 Екстра лесно - 3

Главните својства

Тип На Објект:
Внатрешното Осветлување
Име На Модел:
LED Внатрешни работи Светлина комплет
Бренд Име:
Ла MaxZa
Температура На Боја:
6000K
За Возило Брендови/Модел:
Универзална
Интерфејс Тип:
T10 (W5W/194)
Објектот Тежина:
0.3kgs
Wattage:
High Power,3x Brighter
Lumens:
2400Lm
функција 1:
ENIG (Electroless Никел Потопување Злато) Технологија
Карактеристика 2:
Висока Моќност Samsung 3030 LED,супер birhgt
функција 3:
100% Грешка Слободни
карактеристика 4:
Иновативни PCB,2,5 mm дебел со 1U Потопување Злато слој
Карактеристика 5:
Висок квалитет,не-исчезнува Samsung 3030 LED
Функција 6:
Целосна внатрешни работи комплет,вклучително и на секое место
Карактеристика 7:
>50 000 часа животен век
Функција 8:
Иновативни топлина мијалник
Карактеристика 9:
Доаѓаат со 2 бесплатно инсталирање алатки
Карактеристика 10:
Сите сијалица Не е Поларна и Постојан струја заштита

Избор на купувачот