6V/20W Халоген Светилка за микроскоп
Ново

6V/20W Халоген Светилка за микроскоп

DEN 124.32

Во форма достапна за нарачката

6 V/20 W Халоген Светилка за микроскоп

Главните својства

Зголемување На Односот На:
500X & Под
Бренд Име:
labfocus
Теорија:
Оптички
Drawtube:
Monocular
Материјал:
Стакло

Избор на купувачот