KNL ХОБИ Војаџер Модел PEA208 на втората Светска Војна, германски автомобил 98K пушка копчето
Ново

KNL ХОБИ Војаџер Модел PEA208 на втората Светска Војна, германски автомобил 98K пушка копчето

DEN 1180.32

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Скала:
1
Бренд Име:
KNL
Материјал:
Метал
Модел Тип:
Насобраните

Избор на купувачот

1:35 АРАПСКИОТ ЧОВЕК
Ново
1:35 АРАПСКИОТ ЧОВЕК
Во форма достапна за нарачката
DEN 239.52
Класификација на производот: