1PC се Прилагоди на Шиење Алатки Quilting Комбинација Бележник Круг Фан Нога Цвест Владетел
Ново

1PC се Прилагоди на Шиење Алатки Quilting Комбинација Бележник Круг Фан Нога Цвест Владетел

DEN 85.00
DEN 99.84

Во форма достапна за нарачката

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Направен од високо квалитетни пластични материјали, мека и издржливи Линија детално и јасно, висока точност, идеална алатка за шиење Широко се користи, погоден за цртање, сечење, плоча и други облека дизајн Спецификации : Боја : Транспарентна+Жолта Материјал : Пластични Големина : 16x16cm/6.3"x6.3" Количина : 1 PC Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 0-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува(без мало пакет) : 1 PCx Владетел

Главните својства

Бренд Име:
OOTDTY
Тип:
владетелот
Материјал:
Пластични
Употреба:
Други

Избор на купувачот