Dispalang Топла Продажба Топки Печати Градинка Ранец Детска Мини Училиште Кеси Кошарка Rucksack Деца Патна Торба
Ново

Dispalang Топла Продажба Топки Печати Градинка Ранец Детска Мини Училиште Кеси Кошарка Rucksack Деца Патна Торба

DEN 768.00
DEN 1280.16

Во форма достапна за нарачката


Dispalang Топла Продажба Топки Печати Градинка Ранец Детска Мини Училиште Кеси Кошарка Rucksack Деца Патна Торба
Спецификите Instroduction
12 инчен Деца Училиште Торба,Дете Торба
Димензија : 30x10x24 CM / 12.2x9.4x3.5 инчен
Материјал : Висок Квалитет 600 D Полиестер Материјал
Висок квалитет на 3 D-ефект Печатење
Прилагодливи Рамо Ремени
Еко-Пријателски Материјали
Двоен-странични Џебови
На Saft,Удобно,Модата Училиште Торба→Фантастичен Детството
31 бои
Почитувани Купувачи :
Ако овие ранци не ви се допаѓа,Ние може да го направите вашиот сопствен слики врз основа на нашите ранци.
Вие само треба да плаќаат екстра 10 долари за поставување на плаќање.
Само пратете ни слика со висока резолуција можеби повеќе од 1 MB, во Jpg формат.
Можете да поставите цел на овој производ подолу.
Повеќе Производи Вас Нека Го Изберете!

Главните својства

Големина:
31x24x9CM
Бренд Име:
Dispalang
Главен Материјал:
Oxford
Декорација:
Никој,Appliques
Пол:
Момчиња
Ранци Тип:
Softback
Затворање Тип:
Патент
Обвивка Материјал:
Rayon
Капацитет:
Подолу 20 Литри
Дожд Маска:
No
Вршење На Систем За:
Смола Мрежа
Број На Модел На:
12 инчен градинка ранец
Надворешноста:
Солидна Торба
Стил:
Моден
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Тип На Објект:
Ранци
Шаблон Тип:
Топката
Техника:
сублимација
Големина:
31*24*9CM
Тип:
Mochila, Masculina,Ранец,Градинка Училиште Торба
Шаблон Тип:
Фудбал
Ранец Употреба:
Децата Секојдневно Ранец
боја:
Како се покаже слика
Примена:
Детска градинка Ранец,Бебе bagpacks
Објектот:
За 0-5 години Деца
Is_customized:
Yes
Дали трговија на големо:
Трговија на големо
meterial:
Полиестер

Избор на купувачот