1000pcs Мешани Делфин Морски Кучиња/Лавови Модели Насликани Круг Дрво Копчиња 2 Дупка DIY Scrapbooking Шиење Додатоци 20mm
Ново

1000pcs Мешани Делфин Морски Кучиња/Лавови Модели Насликани Круг Дрво Копчиња 2 Дупка DIY Scrapbooking Шиење Додатоци 20mm

DEN 1439.52

Во форма достапна за нарачката


Оваа листа е за 1000 парчиња Измешани Морски Кучиња Модели Дрво Копчиња Со 2 Дупки.
Многу добро се користи за scrapbooking,шиење,украси и други DIY проекти. Големина : Прибл за 20mm Дизајн : Тркалезна Форма Со 2 Дупки Дупка Големина : Приближно околу 1.5 мм~2.0 mm Копчето Дебелина : Приближно околу 3,5 мм/pc Боја : Случајно Морски Кучиња Мешани Модели
ПРЕВОЗОТ :
1. Брод за САД преку Epacket со следење на околу 7-14days. Брод за други земји преку Кина Пост Воздух Mail со следење на околу 20-45days!
3. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
4. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 40 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
ПЛАЌАЊЕ :
1. Ние го прифатат плаќање преку Alipay САМО.
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена .
ПОВРАТНИ информации :
Ако имате било какви проблеми или проблеми што со својата цел или производи ,ве молиме порака нас и ни дава шанса да им помогне пред да ја напушти која и повратни информации,ние веруваме дека можеме да произведуваат позитивен исход на секоја ситуација и ќе работат напорно за да заработите вашата пофалба.
Ви благодарам многу!!!

Главните својства

Тип На Производ:
Копчиња
Техника:
Сликарство
Бренд Име:
Yiasangly
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Стил:
Flatback
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Дрво
Обликот:
Круг
Број На Модел На:
10134
Декорација:
Никој
Тип:
Шиење Копчиња Со 2 Дупки
боја:
Мешани Море КУЧЕ Обрасци
Копчето Материјал:
100%Дрво
Големина:
20mm

Избор на купувачот