Компатибилен DB9 6pin CSI Пулсот Oximeter следи Бебе бебе расположливиот SPO2 сензор(Бела Пена),5 компјутери.
Ново

Компатибилен DB9 6pin CSI Пулсот Oximeter следи Бебе бебе расположливиот SPO2 сензор(Бела Пена),5 компјутери.

DEN 1080.00
DEN 1440.00

Во форма достапна за нарачката


Компатибилен со : CSI 503spot,504plus,504 DX, 504 DXN.501,503,504,507,508,581,1100,Поет(602-3А),8100, Научник .

Главните својства

Број На Модел На:
DI01-W
Материјал:
Други
Функција:
spo2 сензор
Големина:
Infant
конектор:
db9 машки
Тип На Сензор:
бела пена
Должина:
90 cm
кабел:
Бела PCV
Компатибилен:
Criticare Системи Меѓународни(CSI)
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Избор на купувачот