iTimo 1 Пар LED Пак Јачина на Светилка Мотор Индикатор Светлото Мотоцикл Flasher 12 Led Двојна Сина Боја & Килибар Blinker Светлина
Ново

iTimo 1 Пар LED Пак Јачина на Светилка Мотор Индикатор Светлото Мотоцикл Flasher 12 Led Двојна Сина Боја & Килибар Blinker Светлина

DEN 194.00
DEN 239.52

Во форма достапна за нарачката


Спецификација : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : ABS Школка Бои : Црна, Светло Боја : Жолто + Сини LED Количина(по едно парче) : 12(9 Жолто + 3 Сина) Конекции : 3 жици, црна за негативни, црвена за жолто светло, сино за сина светлина Напон : DC 12 V Големина : Како на сликата покаже Жица Должина : 24cm Навој Дијаметар : 10мм Fitment : Универзална за повеќето мотоцикли Количина : 1 Пар(Лево и Десно)
Карактеристики : Лесно се инсталира, уникатен дизајн долготрајни, ниска потрошувачка на енергија, заштеда на енергија 3 жици конекции, црна жица за негативни, црвена жица за возврат сигнал светлина, сина жица за headlamp Висок квалитет на 12 LED светло, со кул изглед дизајн
Пакет се Вклучени : 2 x Пак Сигнал Светла
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки processedtimely по thepayment верификација.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, particularlyduring сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да добијат backto вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена,се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е bearby и продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфични reasonfor враќање, и вашиот po
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите componentsand додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4.Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
1. 12 месеци Производителот limited Warranty за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Accessoriescome со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Мора да се tellus што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара youcontact нас веднаш ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Главните својства

Тип На Објект:
Пак сигнал светлина
Бренд Име:
iTimo

Избор на купувачот