Децата Кеси за Момчиња Градинка Најлон Децата Училишни Торби за Печатење Бебе Девојка Училишниот Ранец Симпатична Децата Ранец
Ново

Децата Кеси за Момчиња Градинка Најлон Децата Училишни Торби за Печатење Бебе Девојка Училишниот Ранец Симпатична Децата Ранец

DEN 518.00
DEN 1036.80

Во форма достапна за нарачката


Испорака : * Производи ќе бидат испорачани во рок од 2-3 работни дена по вашата исплата * Обично тоа треба цела 15-25 дена во испорака во зависност од вашата област. Тоа може да потрае подолго за време на празникот сезони и Врв време * Ако ви треба Брзо расте, Ems/Fed Ex/DHL/UPS/ТНТ е исто така достапен со дополнителни превозот цена. Времето за испорака е за 4-7 дена, во зависност од вашата област * Ние го прифаќаме Пад на превозот. Намалувањето на превозот детали како адреса и примачот треба да биде напишана во цел дека ќе го стави во мојата продавница *Данок. Ние ќе ги прогласи сите производи како Подарок или Примерок со ниска вредност, па за да се избегне Данок воскресна од Царинската управа. Ако неочекувана добивка (ретко се случува), е наплатена во вашата локална царина, тоа е на купувачот одговорност да се справи. Мешани цел Е достапен во мојата продавница, можете да изберете неколку различни производи и стави ги на Шопинг Количка. Понекогаш ќе добиете попуст кога вкупната вредност до одреден износ. Плаќање и Безбедноста Можете да платите со Visa, Master Card, Банкарски трансфер, Western Union итн. Ние го прифаќаме само ЗАЧУВАМ плаќање преку Aliexpress кој е безбеден за купувачот и продавачот. Уплатата е само објави на доставувачот откако ќе се потврди задоволително потврда на вашата нарачка. Повратни информации Вашиот 5star позитивни повратни информации е високо ценет.Ако имате било какви прашања или незадоволителна откако ќе се добие производи,pls слободно контактирајте со нас, ние секогаш ќе бидат активни во комуникацијата за решение. Ние не прифаќаме никакви негативни повратни информации.

Главните својства

Тип На Објект:
Училиште Кеси
Тип:
РАНЕЦ
Затворање Тип:
Патент
Пол:
Девојки
Материјал Состав:
Полиестер
Главен Материјал:
Најлон
Објектот Должина:
25cm
Број На Модел На:
AMM875
Објектот Ширина:
11cm
Бренд Име:
ZIRANYU
Објектот Висина:
32cm
Објектот Тежина:
0.25kg
Шаблон Тип:
ѕвезди

Избор на купувачот