KNL ХОБИ Војаџер Модел PE35171 Черчил Мк.III пешадија, тенк надградба на метал гравирање комплет
Ново

KNL ХОБИ Војаџер Модел PE35171 Черчил Мк.III пешадија, тенк надградба на метал гравирање комплет

DEN 2046.24

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Скала:
1
Бренд Име:
KNL
Материјал:
Метал
Кочија серија:
тешки резервоарот
Модел Тип:
Насобраните

Избор на купувачот