50Pcs/Многу Пурпурна Форма на Ноктите Buffers Датотека Блок Сунѓерот Sandpaper 3 Страна Чистење Педикир Маникир УВ Гел лак Алатки
Ново

50Pcs/Многу Пурпурна Форма на Ноктите Buffers Датотека Блок Сунѓерот Sandpaper 3 Страна Чистење Педикир Маникир УВ Гел лак Алатки

DEN 944.00
DEN 1137.12

Во форма достапна за нарачката

50 Pcs/Многу Пурпурна Форма на Ноктите Buffers Датотека Блок Сунѓерот Sandpaper 3 Страна Чистење Педикир Маникир УВ Гел лак Алатки Функција : 1)од Суштинско значење помине уметност алатки за поднесување на ноктите пред да помине третман / помине проширување / нокти процедури 2)Може да се користи за да се датотеката природни нокти лажни нокти, ноктите екстензии, итн. 3)Совршен за прст грижа, дрво, и салон употреба 4)Совршен и за професионална употреба и лична употреба. Големина на : 9.5*2.5*3.5 cm Пакет : 50pcs/многу Материјал : сунѓерот и ЕВА
Повратни информации и Услуга : 1) Купувачот е рано за потврда на приемот на стоките ќе бидат високо ценети. 2) Вашите повратни информации е многу важно за нас, срдечно ве покануваме да ја напушти 5-ЅВЕЗДА ПОЗИТИВНИ повратни информации доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги. 3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации или отворен спор ако имате било каков проблем со нашиот стока или услуга. Ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем и да ви обезбеди со нашите најдобри услуги на клиентите. За било какви прашања ќе се одговори во рок од 24 часа (освен сабота и недела и јавни празници). Плаќања : 1) Пред да го купат, ве Молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна. Или не,ве молиме да се поправи тоа, пред да се изврши плаќање. 2) ве Молиме оставете порака при донесувањето на плаќање доколку имате било какви посебни барање (бои/големина,и др.). Превозот и Предавање Услови : 1) Ние брод во СВЕТОТ како ПОДАРОК. 2) точки ќе биде предаден во рок од 7 дена по уплатата е потврдено. 3) Предмети се испраќаат преку економија поштенски (ние ќе го испратите вашиот пакет со бесплатно следење на број), стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 35 дена. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да потрае и до 45 работни дена. Ако не можете да го добијат тоа по 40 дена. Ве молиме контактирајте со нас за решавање. 5) Превозот може да биде под влијание на празници, настани и други несигурности. Ние не може да гарантира пристигнувањето време, се надевам дека ќе можат да го разберат и да бидат трпеливи. 6) превозот цена и објектот цената не вклучува никакви увозни даноци, давачки и давачки, купувачите се одговорни за царински давачки. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
1. Ако цената на вашите нарачки , тоа ќе биде пратена од "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" и не може да се следи по пакет лево Кина. 2. Ако вашиот потврда дојде време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас да се Прошири Испорака Датум за вас. 3. Ве молиме не го отворите било кој спор или ни даде nagative повратни информации во рок од 65 дена. Ако по 65 дена се уште не ја прими стоката, ние и ветуваме дека ние ќе ви ги даде целосна наплата. 4. Цел над $199 ние ќе ви испратиме страна на курирската служба DHL / Федекс или Други меѓународни изразат Фабрика за директна поддршка на големо, мешана серија

Главните својства

Тип На Објект:
нокти датотека
Материјал:
Акрилик
Големина:
Standard
Напон:
None
Количина:
1pcs
Број На Модел На:
NS-НУ-0120
Бренд Име:
klimonla
Is_customized:
Yes
Материјал:
Пластични & Sandpaper & Сунѓерот
Количина:
1pcs
Место на Потекло:
CN;GUA
Материјал:
Sandpaper пластика
Тип На Објект:
Високо Квалитетна Професионална Нокти Датотека
Големина:
9.5*2.5*3.5cm
Функција:
нокти датотека
Објектот:
manicura manucure vernis ezflow ongle unhas
Име:
Професионални Помине Уметност Алатки За Брусење Датотеки Баферот

Избор на купувачот