inflatabe sunbelt шатор партија рекламирање купола настан шатор,гумени автомобили шатор со прилагодено лого,гумени spider шатори
Ново

inflatabe sunbelt шатор партија рекламирање купола настан шатор,гумени автомобили шатор со прилагодено лого,гумени spider шатори

DEN 98542.00
DEN 104832.00

Во форма достапна за нарачката

Дали е можно да се печати ништо на топки? A : Да,само нас контакт пред да го поставите цел,ние ќе се направи уметничко дело и понуда на нови цена за вас. inflatabe sunbelt шатор партија рекламирање купола настан шатор,гумени автомобили шатор со прилагодено лого,гумени spider шатори inflatabe sunbelt шатор партија рекламирање купола настан шатор,гумени автомобили шатор со прилагодено лого,гумени spider шатори inflatabe sunbelt шатор партија рекламирање купола настан шатор,гумени автомобили шатор со прилагодено лого,гумени spider шатори Слични шатори : inflatabe sunbelt шатор партија рекламирање купола настан шатор,гумени автомобили шатор со прилагодено лого,гумени spider шатори
inflatabe sunbelt шатор партија рекламирање купола настан шатор,гумени автомобили шатор со прилагодено лого,гумени spider шатори
inflatabe sunbelt шатор партија рекламирање купола настан шатор,гумени автомобили шатор со прилагодено лого,гумени spider шатори
inflatabe sunbelt шатор партија рекламирање купола настан шатор,гумени автомобили шатор со прилагодено лого,гумени spider шатори
inflatabe sunbelt шатор партија рекламирање купола настан шатор,гумени автомобили шатор со прилагодено лого,гумени spider шатори
inflatabe sunbelt шатор партија рекламирање купола настан шатор,гумени автомобили шатор со прилагодено лого,гумени spider шатори
inflatabe sunbelt шатор партија рекламирање купола настан шатор,гумени автомобили шатор со прилагодено лого,гумени spider шатори
Е пумпа (воздушен компресор)се вклучени? A : да,тоа е вклучувајќи компресор Колку време е време на испорака? О : ќе добиете вашите производи, во рок од 2 недели по плаќање.

Главните својства

Материјал:
Најлон
дизајн:
Голем Отворен Гумени Рекреација
Број На Модел На:
inflatabe sunbelt шатор
Возраст Опсег:
> 3 години
Бренд Име:
ternmove
Тип:
inflatabe sunbelt шатор
боја:
Бела
Технологија:
Шиење и Кроењето
Големина:
8m diameter(8 pillars)
accessary:
компресор,led светло
Сертифицирани:
ROHS,CE,УЛ,САШО
Gurantee:
1 година
Funciton4:
inflatabe sunbelt шатор
Funciton1:
inflatabe sunbelt шатор
Funciton2:
inflatabe sunbelt шатор
Funciton3:
inflatabe sunbelt шатор

Избор на купувачот