100pcs 40*15mm јасно цевка тегли отвори стакло свет чипка база стаклено шише стакло шишенцето diy pendant ѓердан стаклена купола покрие Хривнија
Ново

100pcs 40*15mm јасно цевка тегли отвори стакло свет чипка база стаклено шише стакло шишенцето diy pendant ѓердан стаклена купола

DEN 2953.00
DEN 3108.96

Во форма достапна за нарачката

стакло шишенцето големина : 40*15mm
100pcs/многу. можете да добиете не заврши производи . diy со себе Добредојдовте на нашата продавница :

Главните својства

Стил:
40*15mm
Тема:
Цвет
Регионален Функција:
Европа
Материјал:
Стакло

Избор на купувачот