INHO CHANCY Патување шминка организатор козметички торба Мода Транспарентен Убавина Торба Водоотпорен Чанти се Мијат Кеси Дами Сочинуваат Торба
Ново

INHO CHANCY Патување шминка организатор козметички торба Мода Транспарентен Убавина Торба Водоотпорен Чанти се Мијат Кеси Дами

DEN 286.00
DEN 303.84

Во форма достапна за нарачката


INHO CHANCY Патување шминка организатор козметички торба Мода Транспарентен Убавина Торба Водоотпорен Чанти се Мијат Кеси Дами Сочинуваат Торба
Материјал : ПВЦ
Димензии(прибл.) : 28*9.5*16cm(L x W x H)
Боја : Црвена, портокалова, зелена, беж, сина, кафена
Видови : Make Up Кеси Во Собата, Козметички Сет Воздушни Перници

Главните својства

Тип На Објект:
Козметички Случаи
Објектот Ширина:
9.5cm
Главен Материјал:
ПВЦ
Објектот Висина:
16cm
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Патент
Објектот Тежина:
223g
Број На Модел На:
CHANCY-02
Објектот Должина:
28cm
Обликот:
Кутија
Бренд Име:
INHO CHANCY
Материјал Состав:
транспарентен пвц
Шаблон Тип:
Транспарентна
Димензии(прибл.):
28*9.5*16cm(L x W x H)
боја:
Црвена, портокалова, зелена, беж, сина, кафена
Име :
Жените Шминка Торба , Торба Сет
Видови:
Make Up Кеси Во Собата, Козметички Кеси Во Собата, Водоотпорен Шминка

Избор на купувачот