Швајцарија Дами Види BINGER луксузен бренд Механички рачни часовници sapphire целосна нерѓосувачки челик Жените часовници Б-5005L
Ново

Швајцарија Дами Види BINGER луксузен бренд Механички рачни часовници sapphire целосна нерѓосувачки челик Жените часовници Б-5005L

DEN 3378.00
DEN 6624.00

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Случај Дебелина:
11mm
Функција:
Отпорен На Вода,Авто Датум
Пол:
Жените
Број На Модел На:
Б-5005L
Стил:
Луксуз
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Кутии & Случаи Материјал:
кожа
Затворач Тип:
Притисни Копче Скриени Затворач
Бренд Име:
BINGER
Dial Прозорец Материјал Тип:
sapphire кристално
Бендот Должина:
22cm
Движење:
Автоматско Само-Ветрот
Бендот Ширина:
14mm
Dial Дијаметар:
30мм

Избор на купувачот