Висок Квалитет 40 Spruce Акустична Гитара Sapele Backplate Махагони Fingerboard Гроздобер Стил Guitarra Мет Зелена Боја
Ново

Висок Квалитет 40 Spruce Акустична Гитара Sapele Backplate Махагони Fingerboard Гроздобер Стил Guitarra Мет Зелена Боја

DEN 6696.00
DEN 7440.00

Во форма достапна за нарачката


Драг пријател, Tks за вашата нарачка. Ако дојде од Русија, Pls ми даде вашата E-mail бидејќи Изразат компанијата треба да Е-пошта за царинење, инаку производ нема да се испрати. TKS толку многу.
Карактеристики : Ергономски дизајн, погоден за сите луѓе, лесно да се игра. Spruce панел, sapele backplate & страна плоча, на fingerboard е направен од махагони. Голема мат финиш. Совршен за сите народи
Спецификации : Димензии : 40" Боја : Мет Зелениот Панел Материјал : Spruce Страна Одбор : Sapele Backpanel : S apele Fingerboard : Махагони S tring : Челик Жица String Winder : Затворена Knob Објект Тежина : 3kg Пакет Тежина : 5.2 kg Пакет Големина : 115 *50 * 20cm
Answer : ___________________________ Note :
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува мала разлика на вашиот монитор поради светлина или различни монитори.
Пакет Листа : 1 * Гитара Ранец 1 * Гитара Меѓународни Купувачи - ве Молиме Имајте во предвид : а) Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. б) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.

Главните својства

Големина:
40 inches
Погоден за:
Почетник,Унисекс,Дома-образование,Професионални Перформанси
Тип:
Акустична Гитара
Тело Материјал:
Picea Asperata
пикап:
Иницијатива Adapterization
Број На Модел На:
М-15
Тон Позиција:
21
Fingerboard Материјал:
Махагони
String Winder:
Затворена Knob
Назад / Страна Материјал:
Sapele
Лак Материјал:
Никој
Големина:
40''

Избор на купувачот