Среќа Був Глеѓ папокот Прстен 316L не ' Рѓосувачки Челик Папокот Пирсинг
Ново

Среќа Був Глеѓ папокот Прстен 316L не ' Рѓосувачки Челик Папокот Пирсинг

DEN 112.00
DEN 124.80

Во форма достапна за нарачката

Метал : 316 L не 'Рѓосувачки Челик Количина : 1 Buc папокот Прстен Среќа Був Глеѓ папокот Прстен 316 L не' Рѓосувачки Челик Папокот Пирсинг

Главните својства

Бренд Име:
SARIKIM
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Телото Накит Тип:
Папокот & Бел Копчето Прстени
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
DBR170627009
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден

Избор на купувачот