Моден Бебе девојка шарени фустан облека summerkid плажа облечи морнар училиште облека партија подарок памучна секојдневен sportwearteenager
Ново

Моден Бебе девојка шарени фустан облека summerkid плажа облечи морнар училиште облека партија подарок памучна секојдневен sportwearteenager

DEN 575.52

Во форма достапна за нарачката


Моден Бебе девојка шарени фустан облека summerkid плажа облечи морнар училиште облека партија подарок памучна секојдневен sportwearteenager' Големини 110 /4 T 120 /5 T 130 /6 T 140 /7 T 150 /8 T 160 /9 T Рамо 23 25 26 27 29 31 Биста 64 66 68 70 71 73 Ракав 15 16 17 18 19 20 Половината 56 59 62 67 72 76 Должина 55 60 65 70 75 78 Полите 90 95 101 110 120 126 Укажуваат на тоа тело висина 110 120 130 140 150 160
Век се Однесуваат на Маса(За референца само, ве молам, врз основа на бебето висина и тежина за да изберете големина) Возрасти 3 -4 години 5-6 години 7-8 години 9-10 години Телесна тежина 15+3 КИЛОГРАМИ 18 +3 KGS 22+3 KGS 25+3 KGS Големина 100-110 110-120 120-130 130-140
Испорака :
Со цел за снабдување на нашите производи на клиентите на најниска цена, ние изберете економски испорака : epacket парцела во САД, за 10-18 дена. И пост парцела во светот, околу 10-35days. зависи од различни држави.
Pls контактирајте со нас ако сакате да ја плати за итна експрес испорака.
Плаќање :
Pls имајте на ум дека објектот цената не се вклучуваат во вашата локална увозни давачки или даноци.
Повратните информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е нашата услуга целта. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши вашите проблеми!

Главните својства

Дете НИ Големина:
4T, 5T, 6T, 7T
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Вграден Градник:
No
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Силуета:
А-Линија
Sleeve Должина(cm):
Краток
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Бренд Име:
XIUXIUXIONG
Шаблон Тип:
Шарени
Стил:
Повик
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
Y-BB25-17
Декорација:
Лак
Јака:
Морнар Јака
Sleeve Стил:
Редовни

Избор на купувачот