Бебе Бебе Девојки Новороденото, Памук, Чипка Ракави Strapless Romper Детска Облека Флорални Backless Bowknot Jumpsuit Playsuit Облека
Ново

Бебе Бебе Девојки Новороденото, Памук, Чипка Ракави Strapless Romper Детска Облека Флорални Backless Bowknot Jumpsuit Playsuit

DEN 203.00
DEN 230.40

Во форма достапна за нарачката

Ако објектот е избега од преработка на поштенски,Купувачот има до 14 дена од денот на приемот за
размена на нова.
Ве молиме дозволете ни да знаеме пред да замине никакви негативни повратни информации или 1 точка 2 точка ниска НСД или да се отвори било која спорови за Paypal, и Ebay, ве молиме да ни даде можност да ги разреши евентуалните проблеми и ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби.
Ние исто така снабдување со DHL, UPS-от, EMS изразат испорака, но треба платат повеќе пари за да го изразат испорака.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи/давачки.
На 22-Јуни-17 во 11 : 01 : 59 BST, продавачот додадени следните информации :
. Тоа ќе трае 7-12 работни дена од пратката датум.
Испорака Метод :
Предметите ќе бидат испратени од страна на Кина Пост , Тоа ќе потрае 15-25 работни дена од пратката датум.)
Shiping Време :
Сите предмети ќе бидат испратени до вас во рок од 3 работен ден (во работни денови - понеделник до петок) исплата е расчисти на продавачот страна
Проценето време на испорака Меѓународниот пакет трае околу 15-20 дена да брод на дестинација; Од поштата минатото превозот статистички извештај, тука подолу е доаѓањето олово време перформанси табела за некои земји, што е за купувачот референца само. Ве молиме овозможи 1-2 работни дена за нас да одговор. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ако било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку "Прашајте го продавачот прашање" ,Ние се обидуваме се потрудиме да одговорите на вашите пораки веднаш штом е можно, се должи на висока јачина на звук на дневни дојдовни е-пораки и временската зона разлика, ние може да не биде во можност да одговорите на вашите пораки веднаш.
1 инч = 2. Големина на Врвот Должина Биста*2 70 годишна Возраст 44cm 18cm 0-3 Месеци 80 47cm 19.100% money-back Загарантирани!
Сите производи ќе бидат тестирани во 100% пред породувањето.
Објектот ќе биде испратена до купувачот Ebay превозот адреса САМО, па ве молиме да ја ПОТВРДИТЕ вашата е достапна адреса на Ebay пред се плати преку paypal.
Ние го прифаќаме само Pay Pal за плаќање.Сите превозот обвиненија за вратени производи се да се плати од страна на купувачот,ве Молиме контактирајте со нас за враќање адреса
Ние остави позитивен фидбек за вас по добивањето на плаќање. Ако ви треба изразат превозот услуга, ве молиме контактирајте со нас пред цел(Телефон мора да се for international express превозот, Ако треба изразат превозот услуга, ве Молиме имајте во вашиот Телефон кога на вашата исплата. (Со исклучок на contrived damagement или misusage).
Предметите ќе бидат испратени од страна на USPS во САД, Апсолутно Безбедно! СЕКОЈ ПАКЕТ ИМААТ СЛЕДЕЊЕ НА БРОЈ . Ве молиме бидете сигурни дека ќе имате валидна/потврди Pay Pal сметка пред наддавање
Сите Pay Pal Плаќања мора да биде Потврден (Испорака и наплата адреси мора да одговара)Плаќање потребно е во рок од 7 дена од денот на аукцијата завршува
Не-плаќање спорот ќе биде automaticcally отвори ако целосна исплата не е примено по 14 дена од денот на аукцијата.
Преглед :
Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Опис 100% Сосема Нов и висок квалитет
Симпатична Бебе Девојки Чипка Romper
Моден дизајн Симпатична
Големина : 70 80 90 100
Боја : Како на сликата шоу
Материјал : Памук Мешавина
Пакет Icluded : 1x Romper
Големина На Табелата :
Внимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме.

Главните својства

Дете НИ Големина:
3M, 6M, 12M, Новородените
Бренд Име:
pudcoco
Број На Модел На:
Бебе Девојки Новороденото, Памук, Чипка Ракави Strapless Romper
Материјал:
Памук
Пол:
Бебе Девојки
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Шаблон Тип:
Флорални
Материјал Состав:
Памук
Јака:
О Деколте
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Rompers

Избор на купувачот