Thermoelectric на електрична енергија за ладење чип TEC1-12706T200, ултра C1206 TEC1-12706, температурата на 200 степени
Ново

Thermoelectric на електрична енергија за ладење чип TEC1-12706T200, ултра C1206 TEC1-12706, температурата на 200 степени

DEN 369.60

Во форма достапна за нарачката


Само high-end индустриски прецизност разладниот уред во Кина, TEC1-12706 T200
На нашите професионални, за да ви овозможи со најдобра квалификувани компоненти! Ви обезбеди со најсеопфатна технички информации!

Главните својства

Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Бренд Име:
BINFUL
is_customized:
Yes

Избор на купувачот