KNL ХОБИ Војаџер Модел VBS0321 BM-21 град со ракета фрлач со 122mm метал ракета (20)
Ново

KNL ХОБИ Војаџер Модел VBS0321 BM-21 град со ракета фрлач со 122mm метал ракета (20)

DEN 2046.24

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Скала:
1
Бренд Име:
KNL
Материјал:
Метал
Кочија серија:
Ракета фрлач / ракетен фрлач
Модел Тип:
Насобраните

Избор на купувачот

1:35 АРАПСКИОТ ЧОВЕК
Ново
1:35 АРАПСКИОТ ЧОВЕК
Во форма достапна за нарачката
DEN 239.52
Класификација на производот: