полнети кадифен играчки големи 60см жолто пиле мека фрли перница Божиќ подарок b1738
Ново

полнети кадифен играчки големи 60см жолто пиле мека фрли перница Божиќ подарок b1738

DEN 1920.00
DEN 3839.52

Во форма достапна за нарачката


ако ви се допаѓа други играчки, ве молиме контактирајте со продавачот на вашиот било слободно време , ние ќе ви одговори во рок од 12 часа. ние мора да се потрудиме да ви помогнат и да понуди најдобра цена.
Превозот :
1. Ние Брод предмети на Светот
2. Ние брод вашата нарачка во рок од 1-2 дена по расчисти исплата.
3. Објектот ќе биде транспортирана од кина Пост Воздух парцела со следење на број , ако сакате брзо hipping, ве молиме изберете ЕМС или DHL кога ќе го поставите цел.
Повратни информации, Ние секогаш ја напушти пет ѕвезди за вреднување на нашите купувачи, штом пратката потврдено од страна на купувачот Кога ќе примите вашата нарачка. Нашата основна цел е секогаш да ви обезбеди со 5 ѕвезди на услуги.
a40846058026

Главните својства

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Предупредување:
no
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Број На Модел На:
t746
Животни:
Пилешко
Материјал:
Памук
Пополнување:
PP Памук
Тема:
Играчка
Форма:
Животните

Избор на купувачот