За Ford Mustang Купе 2015 2017 Карбонски влакна заден спојлер на багажникот багажникот крило V Стил
Ново

За Ford Mustang Купе 2015 2017 Карбонски влакна заден спојлер на багажникот багажникот крило V Стил

DEN 28262.00
DEN 30066.24

Во форма достапна за нарачката


Ве молиме имајте во предвид : Купувачот е одговорен за плаќање на било локалните Обичаи даноци . Ние САМО полнење цена + превозот на трошоците, со исклучок на какви било дополнителни такси и ние нема да бидеме одговорни за било царински прашања. Ако имате прашања во врска со сопствени данок, ве молиме контактирајте со вашиот локален обичај канцеларија пред да конкурираат.
За Ford Mustang Купе 2015 2016 2017 Карбонски влакна заден спојлер на багажникот багажникот крило V Стил
1. Mateteri : карбонски влакна
2. Одговара за Ford mutang 2015
3. 3 M лента вклучена инсталација одлична fitment
Совети :
Ако треба да се купи други производи, ве Молиме да го користите "Додади во кошничка" копчето , па така, со плата од неколку делови, во комбинација превозот ќе ги зачувате вашите трошоци!
Ако треба да нарачате повеќе објектот, ве молиме не двоумете се да ги користат "Контакт Сега" копче или употреба Trademanager софтвер за нас контакт и ние ќе ви одговори што во прв пат штом стигнавме вашата порака, па ние ви нудиме превозот попуст на некои од производот
Превозот :
Ние, нормално, ќе испраќање вашата нарачка во рок од 2-10 работни дена зависи од акции ниво, како е можно цел е предаден, ќе листата на следење на број на вашата нарачка детали страна, доколку постои било каков проблем во врска со превозот, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Подолу покажува проценка време на испорака за различни курир : -
- Fed Ex : 7 до 10 работни дена
- ПРЕГЛЕДИ : 7 до 10 работни дена
- ЕМС : 10-14 дена
- DHL : 10-14 дена
- Кина пост : 15-21 работни дена
Одложувањето е можно и зависи од вашиот локален обичај & поштенски услуги. Понекогаш обичај ќе се одржи редот за случајна проверка, исто така, контактирајте ги вашите локални поштенски услуги за да видите дали постои било каква меѓународна incoming mail.
Услови & враќање :
се гарантира 100% задоволството на нашите производи, и врвна услуги на клиентите. СИТЕ ПРОДАЖНИ КОНЕЧНА, Без
наплата се нудат. Објектот бидат вратени/разменуваат само ако предмети се наоѓаат избега или погрешно објект на
пристигнување. Ако објектот треба да се разменуваат, предмети мора да се врати во рок од 7 дена од денот на овластени за
размена. Сите претпоставува дека е неисправен или погрешна предмети мора да добие одобрение пред returing. Било врати пакет без одобрение ќе се стави на чекање или да го одбие. Купувачот е одговорен за враќање превозот цена и осигурување. Ве молиме имајте предвид дека превозот и ракувањето не се враќа

Главните својства

Тип На Објект:
Спојлери
Другиот Дел Број:
за ford mustang спојлер на багажникот
Земја/Регион на Производство:
Кина
Објектот Ширина:
10inch
Производителот Дел Број:
за ford mustang задниот спојлер
Објектот Висина:
10inch
Осветленост Дел Број:
за ford mustang подигање спојлер
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
8kg
Ford Модел:
Mustang
Објектот Должина:
10inch
Поставување на Возило:
Задните Трупот
Mustang-Година:
До 2015
За Возило Брендови/Модел:
Ford
Специјални Функции:
за ford mustang задното крило
Модел Година:
2015-2017
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Бренд Име:
HastonSportsline
Име На Модел:
HAFORDMUS15-2
Fitment:
за mustang задните трупот крило
Година:
До 2015
Место на Потекло:
Кина
боја:
Црна
Материјал:
Карбонски Влакна
Состојба:
100% Сосема Нов

Избор на купувачот