KNL ХОБИ Војаџер Модел PE35623 руската Т-90 главната битка резервоарот се надополни со основните гравирање парчиња (рака)
Ново

KNL ХОБИ Војаџер Модел PE35623 руската Т-90 главната битка резервоарот се надополни со основните гравирање парчиња (рака)

DEN 2456.16

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Скала:
1
Бренд Име:
KNL
Материјал:
Метал
Кочија серија:
Главната Битка Резервоарот
Модел Тип:
Насобраните

Избор на купувачот