Pluggerz Патување Уво Plug Професионални Earplugs за Авионски Патувања Возрасно Дете
Ново

Pluggerz Патување Уво Plug Професионални Earplugs за Авионски Патувања Возрасно Дете

DEN 1368.00

Во форма достапна за нарачката


Детали за производот
Pluggerz Патување Уво Plug Професионални Earplugs за Авионски Патувања Возрасно Дете

Главните својства

боја:
Дете Возрасни
Тип На Објект:
Спиење & ' Рчењето
Притисок Опсег:
4-20 cmH2O
работа на владата:
Авто
Број На Модел На:
Возрасно Дете
Материјал:
Силика
Бренд Име:
OUSSIRRO
Тип:
Earplugs

Избор на купувачот