FGHGF 1.8 X/5X Свитлива Зголемувачот Зголемена Очила Леќа Табела Биро Тип на Светилка Loupe Со LED Светло ЕУ Приклучок
Ново

FGHGF 1.8 X/5X Свитлива Зголемувачот Зголемена Очила Леќа Табела Биро Тип на Светилка Loupe Со LED Светло ЕУ Приклучок

DEN 620.00
DEN 886.08

Во форма достапна за нарачката


FGHGF 1.8 X/5 X Свитлива Зголемувачот Зголемена Очила Леќа Табела Биро Тип на Светилка Loupe Со LED Светло ЕУ Приклучок
Карактеристики :
- Со 10 или 12 висока осветленост Led диоди, светлината е светла и мека
- Напојува со 2 x AA батерии ( не се вклучени ) или адаптер ( ЕУ приклучок )
- Надворешна сила : текст глобална напојување за AC100 - 250 V, 50 / 60 Hz, излез : DC4.8 V, 500m A
- Главни леќи на камерата : 1.8 x 138mm, помошни леќа : 5 x 25мм
- Биро-тип на функција, можете да ја прилагодите осветлување ниво на удобност, лесен и удобен
- Погодни за читање, археологија, потрагата, собирање на печат, антички почит, итн.
Пакет тежина : 0.356 kg
Пакет Големина(L x W x H) : 26.00 x 14.70 x 3.50 cm / 10.24 x 5.79 x 1.38 инчи
Пакет Содржина : 1 x Зголемувачот, 1 x Адаптер, 1 x Прирачник на англиски и Кинески

Главните својства

Бренд Име:
FGHGF
Материјал:
Пластични
Со Светлина Или Не:
Yes
Стил:
Рачни
Број На Модел На:
FDJ-3Б-1C
Големина:
Magnifier With LED Light
Зголемување:
1.8 X/5X
боја:
Читање, археологија, потрагата, собирање на печат, антички apprecia
Напојување:
2 x AA батерии ( не се вклучени ) / адаптер ( ЕУ приклучок )
За:
Читање, археологија, потрагата, собирање на печат, антички apprecia

Избор на купувачот