JEXXI Бесплатен Превозот 5PCS 26 Инчи GF Златен Накит Жолто Злато Исполнет Ѓердани Рамен Спречување на Синџир GF Златен Накит Pendant
Ново

JEXXI Бесплатен Превозот 5PCS 26 Инчи GF Златен Накит Жолто Злато Исполнет Ѓердани Рамен Спречување на Синџир GF Златен Накит

DEN 377.00
DEN 579.36

Во форма достапна за нарачката


Материјал : 18 K Злато Исполнет
Големина : 26 Инчи,Ширина околу 1.9 mm
Количини : 5 Pcs
Забелешка
Некои модни накит има некои бои, ве молиме оставете порака за бои што сакав кога ќе понудата.
За нас
Кина Yiwu Сјај Накит Co., Ltd е професионална накит компанија во Yiwu, која е симбол на пазар на стоки. Како производител и веледрогерија, на различни накит( мода накит трговија на големо, сребрен накит трговија на големо ) и други декорација, ние бидете сигурни дека Поволните цени врз основа на висок квалитет. Посакуваме пријатно купување!
Превозот Услови
Бесплатен Превозот! Следење на Број, ќе бидат испратени на вашата e-mail или можете да го добиете во Aliexpress по вашите нарачки се доставени. Ве молиме контактирајте со нас, ако не го примите Следење Numeber во рок од 7 дена по потврдување на уплатата.
Ако вашиот единствен купување е повеќе од US$200, наредбите ќе се реализира преку EMS/DHL за слободни.
Повратните Услови
Ние сме посветени да ви нудиме врвен квалитет на предмети со најдобрите услуги, тоа ќе биде многу ценет ако го оставите вашиот позитивен фидбек. Ако не беа сосема задоволни, ве молиме да ни даде шанса да се реши проблемот пред да остави негативни повратни информации или отворете disput .
Ви благодарам многу.
Враќање Услови
Може да се врати на објектот во оригиналниот пакет рок од 2 дена по добивањето ако не сте задоволни со тоа. Ние ќе ви вратат или да испратите замена во рок од 3 работни дена откако ќе го добие враќа објект од вас. Продавачот не е одговорен за поштенски да се врати ставки. Ние ќе рефундирање на дека цената на објектот минус поштарина.

Главните својства

Бренд Име:
JEXXI
Метали Тип:
Никој
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Стил:
Класичен
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
YS63522745
Обликотшема:
Геометриски
Pendant Големина:
n
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
/
Должина:
26 inch
Пол:
Деца, Мажи, Унисекс, Жени
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Материјал Тип:
Злато Исполнет
Ѓердани Тип:
Синџири
Метал Печат:
18k
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes

Избор на купувачот