12Pcs Стрелаштво Целна Broadheads 150 жито Стрели Челик Точка Arrowhead Погоден За Соединение Лак Долг Лак За Лов, Стрелаштво
Ново

12Pcs Стрелаштво Целна Broadheads 150 жито Стрели Челик Точка Arrowhead Погоден За Соединение Лак Долг Лак За Лов, Стрелаштво

DEN 755.00
DEN 993.12

Во форма достапна за нарачката


7596938153188399 ТОПЛА US $ 18.90 /парче US $ 158.69 /парче US $ 2.99 /парче US $ 32.69 /парче US $ 12.79 /парче US $ 46.59 /парче US $ 16.89 /парче US $ 99.50 /парче US $ 9.99 /парче US $ 59.11 /парче
12 Pcs/Пакет Стрелаштво Целна Broadhead Стрели Челик Завртки Arrowhead Погоден За Соединение Лак Долг Лак За Лов, Стрелаштво
Опис на производот :
Стрелките Материјал : Нерѓосувачки Челик
Боја : Sliver
тежина : 150g
должина : 1.16 инчен
ОД окното : 0.31 инчен
Вкупна должина : 1.9 инчен
Количина : 12pcs
Повеќе слики :

Главните својства

Број На Модел На:
Arrowhead Целна Совети Поени
Употреба:
Лов
Бренд Име:
AMEYXGS
Тип:
Лак & Стрелка Сет
боја:
sliver
Тежина:
150g
Должина:
1.16inch
вкупна должина:
1.9 инчен
ОД окното:
0.31 инчен
Количина:
12pcs

Избор на купувачот