[RainLoong] Розова Цвет Хартиена Салфетка Став Festas & Партија Снабдување Декорација Ткиво Guardanapo Servilleta 33*33cm 20pcs/пакет/многу
Ново

[RainLoong] Розова Цвет Хартиена Салфетка Став Festas & Партија Снабдување Декорација Ткиво Guardanapo Servilleta 33*33cm 20pcs/пакет/многу

DEN 145.00
DEN 153.12

Во форма достапна за нарачката


Стил : Материјал : 100% Суровини и Дрво Целулоза ( Б iodegradable и Еколошки ) Плочка Siz e : 13"*13" (33cm*33cm) Folden големина : 6.5"*6.5" (16.5 cm*16.5 cm) Пакување : 1pack/opp вреќа, 1 пакет = 20 компјутери (2 слоеви/компјутери) Количина : 1 пакет/многу Тежина : околу 80g/пакување на Храна-одделение ,Вода-базирани Мастило, Животната средина Пријателски, Nontoxic. Хартија може да имаат малку збрчкана,ако умот,да не го купуваат. Може да имаат малку боја различни со различни компјутер,ако умот,да не го купуваат.

Главните својства

Повод:
Роденден Партија,Партија
Расположливиот Садови Тип:
Расположливиот Салфетки & Салфетка Прстени
Број На Модел На:
UF-24
is_customized:
Yes
Шема:
Цвет
Бренд Име:
RainLoong
Големина:
13*13 (33cm*33cm)
Тип:
Декоративна Хартија
is_customized:
Yes

Избор на купувачот