67# Замена Флип Далечинскиот Клуч Сечилото Автомобил Копче празно За BMW MG на Далечинскиот Клуч
Ново

67 Замена Флип Далечинскиот Клуч Сечилото Автомобил Копче празно За BMW MG на Далечинскиот Клуч

DEN 388.00
DEN 456.00

Во форма достапна за нарачката


Детали За Производот
67# Замена Флип Далечинскиот Клуч Сечилото Автомобил Копче празно За BMW MG на Далечинскиот Клуч
Производ Слики
Превозот Услови
Ние само брод да се потврди Aliexperss адреса. Ве молиме бидете сигурни подолу информации се точни кога место цел : Превозот адреса, Телефонски број и Пост Код . Ако постојат било какви промени, pls контактирајте не преку порака пред објектот беше предаден.
Превозот време :
DHL/ПРЕГЛЕДИ : 3 до 8 дена
EMS : 3 до 20 дена
HKP(Хонгконг Пост Воздух Mail) &CPAM (Кина Пост Воздух Mail) : 10-60days Пристигнување ,понекогаш може да биде подолг
(Ако не можете да го прифати долго превозот време од HKP&CPAM, pls изберете и други начини на превозот
Услуга За Враќање & Наплата
1.Ако сте задоволни со Купување не заборавајте да ги споделите со нас(или вашиот пријател) вашиот среќен &ни остави добар фидбек
2.Ако не Сте среќни, па со купување контактирајте со нас во рок од 3 дена и испрати назад на производи во 7 дена(од денот ќе примите ) понуда ни на следење ние наплата штом ќе се врати пакет
Можете да оставите порака преку центарот за пораки или на Трговија со Датот
Pls љубезно се напомене ние ќе не вратат во Подолу состојба
1. Производ скршени од клиент / со недостасуваат делови / Не во својата истиот добар потекло состојба
2. Во клиенти poession за повеќе од 10 дена

Главните својства

боја:
50pcs, 30pcs, 10pcs, 20pcs
Број На Модел На:
Клучни Празно За BYD Флип Далечинскиот Клуч
Бренд Име:
Tibikoo
Материјал:
стандарден материјал
Пакување:
стојат пакет
Олово Време:
1-5 дена по приемот на плаќање
Опис:
Клучни Празно за BYD

Избор на купувачот