22Целосна Силикони Раѓа Бебе Девојка Кукли Lifelike Интерактивни Новородените Бебиња Жива Кукла за Детска Бања Туш Спиење Играчка Кукла
Ново

22Целосна Силикони Раѓа Бебе Девојка Кукли Lifelike Интерактивни Новородените Бебиња Жива Кукла за Детска Бања Туш Спиење Играчка

DEN 4646.00
DEN 5279.52

Во форма достапна за нарачката


22"Целосна Силикони Раѓа Бебе Девојка Кукли Lifelike Интерактивни Новородените Бебиња Жива Кукла за Детска Бања Туш Спиење Играчка Кукла
Опис на производот Кукла Големина : Околу 23" /57 см од Глава до Пети. Материјал : 100% целосна Силикони рацете и нозете и телото.Тоа е удобно за деца. Многу мека;Може да влезе во водата Очи : Тајван високо-одделение акрилик очите, очите не трепка Коса : Увезени коса од Јапонија, многу мека, машина импланти, не е лесно да падне и да може да се freshen Кукла пол : Девојка Пакет вклучуваат : 1x Раѓа Бебе кукла со облека; 1pcs шише 1pcs магнетни pacifier 1pcs ќебе 1pcs раѓање сертификат

Главните својства

Тип На Објект:
Кукли
Пол:
Унисекс
BJD/SD Атрибут:
Кукла
Возраст Опсег:
> 3 години
Карактеристики:
Мека,Образовни,DIY Играчка,Модел
Бренд Име:
NPKCOLLECTION
Форма:
1/3
Предупредување:
NO
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Димензии:
55cm
Тип:
Моден Кукла,Бебе Кукли,Интерактивни Кукли
Професии:
Принцезата
Тема:
Професии
Mfg Серија Број:
Моден
Батеријата:
NO
Број На Модел На:
NJ17062103
Материјал:
Силикони

Избор на купувачот