Мини ранци за тинејџерки bolsa feminina mochila mochilas жените ранец Ласерски транспарентен Ранец женски мала торба
Ново

Мини ранци за тинејџерки bolsa feminina mochila mochilas жените ранец Ласерски транспарентен Ранец женски мала торба

DEN 720.00
DEN 1410.72

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Тип На Објект:
Ранци
Стил:
Европски и Американски Стил
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
string
Капацитет:
Подолу 20 Литри
Вршење На Систем За:
Arcuate Рамо, Рака
Дожд Маска:
No
Бренд Име:
LXFZQ
Шаблон Тип:
Цврста
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Ранци Тип:
Softback
Надворешноста:
Солидна Торба
Техника:
Втиснување
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Главен Материјал:
PU
Декорација:
Никој
Број На Модел На:
N-6

Избор на купувачот