Нови 6Pcs Стоматолошки Сечење 6Type Дијамантски Диск Диск Тркало Комбо
Ново

Нови 6Pcs Стоматолошки Сечење 6Type Дијамантски Диск Диск Тркало Комбо

DEN 1624.00
DEN 1727.52

Во форма достапна за нарачката


Нови 6 Pcs Стоматолошки Сечење 6 Type Дијамантски Диск Диск Тркало Комбо Мало Value > 59 ДОЛАРИ! 100% сосема нов и висок квалитет! БЕСПЛАТЕН Превозот во светот! Стоматолошки додатоци : поделба,посебна,измислуваат,се обликуваат,оформат на стоматолошки ресторативна материјали; за керамика, злато, челик, итн. Месо тело-HP, 2.35 mm(3/32") со дијаметар од 1 компјутер/хартија непропустлива за unmounted Usage - сито диск; за одвојување и контура на керамика, acrylics и гипс; флексибилни, со добра визија резултат; висок материјал и намалување на мазна мелење извршување; Предлага RPM - 8,500 ВРТЕЖИ во минута вклучуваат 6pcs :1 Pc A22 D20 + 1 Pc Am22 D20+1 Pc B22 D20+1 Pc C22 D20+1 Pc Em22 D20+1 Pc Hm22 D20 пакување листа : 6 Pcs

Главните својства

Тип На Објект:
Белење На Заби
Бренд Име:
ZUCZUG
Состојка:
Никој
Големина:
Large
Број На Модел На:
Стоматолошки Дијамантски Диск
НЕТО-WT.:
60g

Избор на купувачот