Нови 10.1 инчен Таблет компјутер Осетлив на Допир Екран Замена За 114 Т 2013-12 Digitizer Надворешен екран Сензор Бесплатен Превозот
Ново

Нови 10.1 инчен Таблет компјутер Осетлив на Допир Екран Замена За 114 Т 2013-12 Digitizer Надворешен екран Сензор Бесплатен Превозот

DEN 758.40

Во форма достапна за нарачката

ве молиме не го отвори спорот до контактирајте со нас.) Наплата ќе се направат веднаш штом ќе добиете делови, Превозот цената е неповратни .) Ние ќе обележете објекти како "Примерок" или "Подарок", со пониски производ вредност, така што да ви помогне да се минимизира или да се избегне GST или VT или други Увозни Даноци.неплатени аукција ќе бидат пријавени на Aliexpress.) Стоките ќе бидат испратени во рок од 2 до 5 работни дена по потврди за Плаќање. на вашите уреди за нас .Бесплатен превозот е од Кина пост воздухопловната/HK Пост Пошта; Ние ќе се обезбеди следење не за сите превозот метод.) Купувачи од Бразил треба да се обезбеди CPF број однапред ако изберете локација за подигнување или UPS,во спротивно,ние треба да се брод преку ЕМС. Resending превозот надомест ќе бидат платени од страна на купувачот.) Секој делови ќе бидат тестирани пред испорака ,ние не сме одговорни за било какви проблеми предизвикани од непрофесионално работење.) Испорака време може да се разликува, особено за време на периоди или inclimate временските услови.) Ние само acept Зачувам,за други начини на плаќање,pls контактирајте со продавачот пред вашиот предлог.Можете да ги пратите на нивната официјална wesite.)Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние не сме одговорни за погрешен наддавање . Ви благодариме!
.) Ако не сте задоволни со вашата нарачка , можете да разменувате предмети примените, но ќе мора да контактирате со нас во рок од 3 дневна на приемот на вашата цел ,но ќе треба да ги плати сите дополнителни превозот надомест направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба . ,, кога ќе пополнување вашиот информации како купувачот, така што курир може испорака на вашите предмети навремено и лесно.Она што вие треба да направите е само да ни покаже во евиденција .) Ве молиме љубезно ве молиме оставете ни го вашето точно име и презиме (особено купувачот од RU ) & Телефон Бр.тоа ќе бидат ефикасни за вашето следно купување .Плаќањето се excpected во рок од 7 дена по аукција затворени. Со цел да се поттикне вас ние ќе ви ги понудиме 1$ купон за 1 позитивни повратни информации .)
Тоа е подобро за вас да се цел 2 парчиња,бидејќи тоа е кршливи предмети.) НЕ се Инсталира на допир & lcd екран во вашата машина пред тестирањето.) Ние не сме професионален фотограф, па слики не се многу деликатна, Сите слики што се прикажува на интернет се направени од вистински примероци,па ве молиме да бидете сигурни дека вашата предмети се исти со нашите фотографии! ве молиме проверете ги слик внимателно & бидете сигурни дека тоа е точно оној што треба , ако не сте сигурни,ве молиме контактирајте со нас директно & испратите вашата слик или Не. Ви благодариме за разбирањето !!! Ви благодариме
Ве молиме НЕ го купите, ако не прифати Некој+ одделение компатибилен екран на допир digitizer со различни flex кабелот броеви како нашите наслов / опис /фото држави е надвор од понудата на пазарот, ви благодариме!
2.Ако ви се итни ,тогаш ве молиме љубезно ве молиме да изберете локација за подигнување или други express !
НИЕ МОЖЕ ДА СЕ ПРОШИРИ ВРЕМЕ НА ИСПОРАКА ЗА ВАС,АКО НЕ ГО ДОБИЕ ТОА НАВРЕМЕНО. ) Ние не сме одговорни за превозникот транзит време.
Продавачот не е одговорен за вашата земја било даноци или царинска такса!ви благодариме
Над & следниве одредби стапуваат во сила откако по сте го стави на ред!( Многу важно за вас,ве Молиме да ја прочитате пред наддавање.

Главните својства

боја:
Црна
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Компатибилен Бренд:
Универзална
Големина На Екранот:
10~13 Инчен
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
Чи Hande
Број На Модел На:
114 - Т 2013-12
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
КОЛИЧИНА:
во парк
Бесплатен превозот :
Кина Пост Mail
време на испорака:
Во рок од 2 дена по вашата исплата пристигне во Зачувам
Големина:
10.1 -инчен
Модел Бр.:
114 Т 2013-12
Следење Бр.:
Yes
Wholesales:
Поддршка

Избор на купувачот