Новите Тесни маици Женски Долги Ракави Компресија 2017 Жените Кошула Брзо сушење Црна Wicking joggers Стадион Tshirt S-L
Ново

Новите Тесни маици Женски Долги Ракави Компресија 2017 Жените Кошула Брзо сушење Црна Wicking joggers Стадион Tshirt S-L

DEN 767.52

Во форма достапна за нарачката


1cm=0.394 инчен, 1inch=2.54 см ве молиме не само судија од големината"S,M,L",само погледнете внимателно за детали големина податоци пред да се направи нарачката.спор. со нашата големина на табела. ви благодариме

Главните својства

Големина:
S, M, L
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Повик
Материјал:
Spandex
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Декорација:
Никој
Број На Модел На:
NV
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Бренд Име:
Се Подигне Довербата

Избор на купувачот