40L Тактички Molle Торба Воена Кампување Лов Големи Торби за Патување Rucksack Отворено Мултифункционален Качување Ранец
Ново

40L Тактички Molle Торба Воена Кампување Лов Големи Торби за Патување Rucksack Отворено Мултифункционален Качување Ранец

DEN 2552.00
DEN 3866.88

Во форма достапна за нарачката

modname=ckeditor
modname=простор&висина=30 modname=images&cols=4&colspace=10&rowspace=10&align=center modname=простор&висина=30 modname=images&cols=4&colspace=10&rowspace=10&align=center modname=простор&висина=30 modname=images&cols=4&colspace=10&rowspace=10&align=center modname=простор&висина=30 modname=ckeditor
Точка Име : Заштитник Плус Лов Ранец,Туристички Ранец
Материјал : Трајни Најлон Ткаенина
Обвивка : Елитното Mercerized Памук
Димензии : Должина : 40cm,Ширина : 23cm,Висина : 50cm
Тежина : 1500g
MOLLE проширување функција Широки Ремени Добро Вентилирани Прилагодливи Половината Рака
Имајте на ум 1 : Таму би можело да биде малку разлика во боја, затоа што на мониторот на компјутерот settings.
Забелешка 2 : Со разликата во мерниот метод, ве молиме овозможи 1-3 cm во големина отстапување.
Забелешка 3 : Нова торба само излезе од фабриката, па затоа тоа може да биде малку мирис .
modname=простор&висина=30 modname=ckeditor

Главните својства

Капацитет:
30 - 40L
Бренд Име:
Заштитник Плус
Материјал:
Најлон
Пол:
Унисекс
Дожд Маска:
No
Ранци Тип:
Softback
Број На Модел На:
S421
Функција:
Голем Патна Торба,Лов Ранец

Избор на купувачот