KNL ХОБИ Војаџер Модел AP028 Кина активни средни општи шасија мотор ладење порта за заштита на нето-метал гравирање парчиња
Ново

KNL ХОБИ Војаџер Модел AP028 Кина активни средни општи шасија мотор ладење порта за заштита на нето-метал гравирање парчиња

DEN 1180.32

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Скала:
1
Бренд Име:
KNL
Материјал:
Метал
Модел Тип:
Насобраните

Избор на купувачот